k2FtbBdWr1

1 вересня запрацював інноваційній освітній простір для дітей – ліцей «Еколенд»

1

Сьогодні, у День знань, своїми двері перед школярами відчинив новий освітній навчально-виховний заклад – ліцей «Еколенд». Заклад нового формату складається із садка, початкової та основної шкіл. Розрахований комплекс на навчання 500 школярів.

Особливістю закладу є відокремлені зони активного дозвілля, сучасний спортивний майданчик, кабінети для творчого розвитку, IT-лабораторія.

Для наочного засвоєння почутої інформації учнями на території комплексу діє сад плодово-ягідних та декоративних рослин, овочеві грядки та метеоділянка.

Привітав із початком нового навчального року та відкриттям освітнього простору усіх присутніх голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Дорогі діти, для того щоб стати сильними та відважними вам потрібно добре вчитися і слухати та шанувати своїх батьків, людей, які готові для вас прихилити небо і зробити все можливе для вашого благополуччя. Сьогодні на святі присутні і ті люди, які забезпечують спокій і мир на нашій землі, військові, які ціною власного здоровя, дозволяють нам бути тут і мати можливість навчатись та зростати. Любі діти, ви – майбутнє Львівщини, майбутнє України і саме ви буде стояти на сторожі незалежності і розквіту нашої держави в майбутньому», – зазначив Олег Синютка.

Також в межах урочистостей Олег Синютка подарував учням Кобзар та побажав словами великого письменника «і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Кам’янеччині тривають робочі зустрічі голови райдержадміністрації з мешканцями району
Аграріям Львівщини пропонують кредити на сільськогосподарську техніку та обладнання
Президент підписав Закон щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час прохо...
Соціальний захист учасників війни розглянули під час скайп-наради
На Львівщині відбудуться покази фільму «Рубіж. Грубешівська операція»
Молодь Львівщини запрошують стати молодіжним делегатом ООН