k2FtbBdWr1

10-13 листопада 2015 року у м. Києві відбудеться VIII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2015»

1

 15.09.2015   VIII Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2015» – ключова подія на території України в області ефективного використання паливно – енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м. Києві 10 – 13 листопада 2015 року на найбільшому в Україні міжнародному виставковому майданчику.

Тематика  виставки: промислове та побутове енергозберігаюче обладнання, енергоефективні технології у побуті, виробництві та бізнесі, альтернативні види палива, відновлювана енергетика.

Ділова програма супутніх заходів включає Міжнародний інвестиційний бізнес – форум з питань енергоефективності та альтернативної енергетики, а також конференції, семінари, презентації, круглі столи.Ключові питання цьогорічного Форуму: Фінансові інструменти стимулювання енергоефективності. Державні ініціативи в житловому секторі та міжнародні проекти; ЕСКО: потенціал впровадження, успішні практики, інституційні бар’єри; Енергоменеджмент в бюджетній сфері. Місцеві ініціативи та міжнародний досвід; Стан та перспективи розвитку відновлюваної нергетики в контексті євроінтеграційних процесів.

Форум та Виставка – ключові події в Україні, присвячені питанням ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереженню, розвитку відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива та є платформою для продуктивного діалогу між бізнесом та владою, потужний інструмент налагодження міжнародних контактів та залучення інвестицій.

З питань участі у Виставці необхідно звертатись у Міжнародний виставковий центр за тел.: (044) 201-11- 59, 201-11- 66 та e-mail: energo@iec-expo.com.ua.

Місце проведення:, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”

Детальна інформація на сайті:  http://www.iec-expo.com.ua/uk/energoefektivnist-2015/tematika-vistavki-ee-2015.html.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства
Володимир Кирилич провів особистий прийом громадян
Володимир Кирилич взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА з керівниками міст та районі...
У всіх районах області перевірять готовність до опалювального сезону
Літня школа для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу
У центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів прийшов Святий Миколай