k2FtbBdWr1

Проводилась робота із сім’єю до якої в березні повернулася дитина із навчально- реабілітаційного центру

96381524_732386870837719_4371050232171986944_n

На виконання доручення заступника голови Львівської ОДА Т. Греня щодо проведеної роботи з сім’ями до яких повернулись діти із інтернатних закладів, розпорядження голови РДА Х. Замули “Про активізацію дій щодо забезпечення прав дітей в умовах карантинних заходів у Кам’янка-Бузькому районі” працювали із сім’єю до якої в березні повернулася дитина із навчально- реабілітаційного центру “Оберіг-Львів”.

Мати дівчинки, за відсутності інвалідності, має низький рівень інтелектуального розвитку, тому для неї реабілітаційний центр – це єдина можливість на розвиток та забезпечення основних базових потреб. Вдома дівчинці приділяють небагато уваги.

Сім’я отримує соціальні виплати, але у зв’язку з тим, що ні мати, ні її співмешканець не працюють, є ризики їх нераціонального використання.

За час карантину це вже третій візит у сім’ю, їм було передано 2 набори продуктів ( із різних джерел). Найактуальнішими питаннями, які потребують вирішення: необхідність повноцінного харчування та догляд за дитиною з інвалідністю та працевлаштування, хоча б одного, із дорослих членів сім’ї.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: