k2FtbBdWr1

На стадіоні «СКІФ» розпочали облаштування сучасних бігових доріжок

_1595232443_613x321.97135061392_3_0

Цими днями на стадіоні «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського стартували роботи з облаштування бігових доріжок.

Роботи виконують на сучасному обладнанні.  PlanoMatic P703 – це повністю автоматизований укладач поліоританової стяжки нового покоління, розроблений для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм.  Вбудований пристрій автоматичного вирівнювання підтримує установку рівною, а для досягнення оптимальної якості поверхні ущільнення можна відповідно адаптувати, регулюючи кут нахилу стяжки, що є важливою умовою при облаштуванні віражів.

Двошарова пом’якшена поліуретанова система складається з гумового грануляту і кольорового каучуку (EPDM), яка сертифікована IAAF (Міжнародна федерація легкої атлетики).

«Після облаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів стадіон відповідатиме вимогам другої категорії Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Це дозволить Львівщині приймаєти легкоатлетичні змагання європейського рівня, що своєю чергою сприятиме розвитку цього виду спорту в нашому регіоні», — зауважив начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як.

Фінансування об’єкту здійснюється за рахунок коштів ДФРР в рамках програми «Велике будівництво».

Зауважимо, встановлення бігових доріжок та легкоатлетичних секторів – лише частина робіт, які тривають на навчально-спортивному комплексі «СКІФ».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців області закликають дотримуватися правил безпеки на воді
У Миколаївському районі тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах
Головне управління юстиції нагадує правила поведінки працівників, якщо роботодавець відмовляється ви...
На Стрийщині стартував мистецький проект «Ремінісценції.UA»
«За п’ять років можемо її не впізнати»: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову
З початку року зареєстрували майже 130 тисяч земельних ділянок