k2FtbBdWr1

12 проєктів з Львівщини розділили між собою 2 млн грн грантових коштів

_1596185770_613x321.70672546858_3_0

На Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад від асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» відібрали 12 проєктів з Львівщини, які отримають грантове фінансування.

На них виділять 2 млн грн. Більшу частину вартості кожного проєкту покриває грант, та власний внесок переможців має становити близько 20% від заявленої суми.

Загалом конкурсна рада відібрала 39 проєктів, які разом отримають фінансування понад 7 мільйонів гривень гранту. З них 12 – з Львівщини, 12 – із Закарпаття, 13 – з Івано-Франківської області і два з Чернівецької.

Переможці конкурсу популяризуватимуть історико-культурну та природну спадщину, реалізують безпекові і післяпандемічні проєкти.

Серед конкурсних заявок, які подані були з Львівщини, перемогу здобула і заявка регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди» з проєктом «Розвиток туристичної інфраструктури в межах регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди» з кошторисом 37880,0 грн.

Це означає, що на найвищу гору Старосамбірщини Магуру-Лімнянську буде прокладено туристичний маршрут зі сторони Грозьова. «Це лише початок, бо сіткою туристичних маршрутів плануємо покрити всю територію Парку» – зазначає директор адміністрації регіонального ландшафтного парку Наталія Олійник.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Підсумки проведення профілактичних рейдів на Львівщині
Схід і Захід разом: в області продовжують освітні обміни
В межах Міжнародного економічного форуму аграрії Львівщини ознайомилися з можливостями нових ринків ...
На розвиток української культури передбачили більше 12 мільйонів гривень
Кошти від розмитнення автомобілів на єврономерах маємо використати для індексації пенсій – Президент
Маркіян Мальський ініціював проєкт «LIFT» для пошуку голів РДА