k2FtbBdWr1

Працюють щодо вирішення проблем чорнобилян

1

27 квітня з чорнобиляни району провела зустріч у селищі Добротвір у бібліотеці імені Василя Петраха начальник відділу управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Рудик.

Учні 2-б класу школи смт.Добротвір порадували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС показом Великодньої вистави. Пісні, вірші, а зрештою їх усмішки і слава щирої подяки на довго запам’ятають учасники дійства.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії. З особливими словами шани та вдячності згадали учасника ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії, колишнього голову районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Григорія Максимовича Яковлєва.

Ще довго чорнобиляни ділилися своїми спогадами про ті страшні часи 1986 року, проблемами сьогодення та спільно шукали можливості їх вирішення. Перелік проблем, які порушили учасники зібрання, голова районної організації “Союз Чорнобиль України” Олексій Устюжанінов передав у райдержадміністрацію. Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин провів робочу нараду щодо вирішення питань чорнобилян. Очільник району дав завдання керівникам відповідних служб працювати щодо виписки рецептів хворим вищевказаної пільгової категорії громадян, забезпечення пільгового проїзду, оформлення житлових субсидій, виділення коштів на компенсацію ліків. За результатами наради буде проведено зустріч представників влади з лідерами організації.

 

 

Дата 26 квітня розділила наше життя на до і після Чорнобиля. Це символ, наповнений гіркотою подій, водночас – це день пам’яті про всіх, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє. Це день подяки усім тим, хто став на захист безпеки людства від грізного атому.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: