k2FtbBdWr1

15 червня – Всесвітній день вітру

iroRcoW_MJ8

За інформацією відділу інфраструктури та ЖКГ райдержадміністрації, 15 червня відзначається Всесвітній день вітру. Це досить молоде свято: історично воно почалося як європейське у 2007 році, але вже у 2009 отримало статус Всесвітнього. У цей день в різних країнах світу проводяться численні заходи, що пропагують екологічно чисте й відновлювальне джерело енергії – вітер. Кожен охочий може відвідати вітроелектростанцію, зустрітися з експертами, відвідати різноманітні заходи, присвячені цій технології та знайти для себе відповідь на всі питання, що пов’язані з сучасною вітроенергетикою. Починаючи з 2011 року Україна стала офіційним учасником цього заходу. Європейська вітроенергетична асоціація (EWEA), Всесвітня рада з вітроенергетики (GWEC) спільно з національними асоціаціями координують роботу з проведення Міжнародного дня вітру в усьому світі. В Україні ініціатором і координатором Міжнародного дня вітру виступає Українська вітроенергетична асоціація. На думку експертів, розвиток вітроенергетики допоможе вирішити низку проблем не тільки енергетичного, але й економічного, а також екологічного характеру. Зокрема, активна робота в цьому напрямку може призвести до скорочення величезних сум, які щорічно вкладаються в енергетику. В результаті, не буде так гостро стоятиме проблема обмеженості ресурсів викопного палива, світ зможе подолати кризу глобальної зміни клімату.«За вітроенергетичними установками — майбутнє!», — кажуть експерти.
З метою популяризації відновлюваної енергетики серед молоді Львівщини, департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації пропонується 15 червня 2018 року організувати проведення заняття, присвяченого Дню вітру з дітьми дитячих дошкільних установ, літніх таборів Львівської області.

Матеріали для проведення зазначеного заходу можна скачати за посиланням: https://globalwindday.org/downloads/childrens-activities/


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ремонт дороги поблизу пункту пропуску "Краковець-Корчова" завершать уже за тиждень
Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна: 165 млн Євро на проекти
Перед початком роботи сесії діти привітали депутатів із Різдвяними святами
Звернення Президента з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Сьогодні на Львівщині увімкнуть сирени
Володимир Кирилич провів обговорення плану розвитку міста Кам'янка-Бузька