k2FtbBdWr1

15% населення Львівщини отримують житлову субсидію

1

Станом на 5 жовтня в області одержують житлову субсидію 123 403 сімей (домогосподарство), що становить 15 % населення області.

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 116 466 одержувачів житлової субсидії за компенсацією частини невикористаної субсидії за економне споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму 72, 2 млн. грн.  Для уникнення черг залучатимуть усіх соціальних працівників.

Зазначимо, що термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершиться 1 листопада. Виплата компенсації буде проводиться одержувачам впродовж листопада-грудня шляхом перерахунку коштів на банківські рахунки та поштові відділення, які були зазначені у заявах одержувачів.

Для одержувачів субсидій, які   використовують  природний  газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, субсидія буде автоматично перерахована на опалювальний період з 16 жовтня по 15  квітня  включно. Для одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення)  опалювального  періоду.

Однак, для окремих сімей з 1 травня призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

  • внутрішньо переміщені особи (зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з зазначенням складу домогосподарства);
  • особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (якщо чоловік (дружина) отримувача субсидії або осіб, з урахуванням яких призначалась субсидія, зареєстровані за іншою адресою);
  • особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
  • особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають (тобто субсидія призначалась на підставі рішення комісії, без врахування до складу сім’ї таких осіб).

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

15 червня – Всесвітній день вітру
На Львівщині впроваджують систему контролю за використанням коштів на будівництво та ремонт доріг
В області завершили фінансування пенсій за травень та житлових субсидій за квітень
На Сколівщині відбудеться виховно-вишкільний табір «Звитяга»
Підрядник за власний кошт усуне некоректний переклад на ознакувальних таблицях
«Четверта влада»: стартував обласний конкурс журналістики для редакцій друкованих ЗМІ