k2FtbBdWr1

Послуги зі збору та вивозу ТПВ на Кам”янеччині

1

    – У Кам’янка-Бузькому районі послуги з збору та вивозу ТПВ у населених пунктах району надають  ТЗОВ «АВЕЛьвів», ВП «Добротвірська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго», механізований загін Новояричівської селищної ради, – поінформувала під час наради головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Валентина Славська. –  ТПВ з району вивозить ТзОВ «АВЕЛьвів» відповідно до розроблених маршрутів Пілотного проекту „Запровадження системи збору твердих побутових відходів у населених пунктах Кам`янка-Бузького району” в кожному населеному пункті двічі на тиждень.

          ТзОВ «АВЕЛьвів» станом на 01.06.2015 обслуговує – 40 населених пунктів.

ВП «Добротвірська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» обслуговує селище Добротвірську селищну раду та Стародобротвірську сільську раду в якій нараховується 17 населених пунктів.

Механізований загін Новояричівської селищної ради обслуговує -5 населених пунктів (Новий Яричів, Старий Яричів, Кукезів, Цеперів, Руданці).

Під час наради перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин дав завдання керівникам органів місцевого самоврядування провести роботу щодо ліквідації заборгованості за надані послуги зі збору та вивезення ТПВ. Зазначимо, що у Незнанівській, Полоничнівській та Сілецькій сільських радах  ( с.Незнанів, с.Полонична, с.Мазярня Каранська, с.Сілець та с.Руда Сілецька) припинилося надавання послуг зі збору та вивозу ТПВ у населених пунктах у зв’язку з заборгованістю населення. Після сплати боргів послуга буде відновлена ТзОВ «АВЕЛьвів».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: