k2FtbBdWr1

16 березня на Кам’янеччині розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою

1

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, прибирання, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення з 16 березня до 16 квітня 2016 року на Кам’янеччині проходить місячник озеленення, прибирання, благоустрою.  Таке розпорядження видав голова райдержадміністрації Володимир Кирилич. Заплановано відзначити в районі 16 квітня День довкілля.

Для організації та проведення заходів створено організаційний комітет.

Керівників організацій, установ та підприємств всіх форм власності району зобов”язано створити до 16 березня 2016 року відповідні територіальні робочі групи, залучивши до них представників громадських організацій. Провести упорядкування та приведення до належного естетичного і санітарного стану прибудинкових територій,  парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ. Відбудуться акції «Посади дерево і збережи його», «Україна без сміття», операцій «Первоцвіт-2016», «Нерест-2016», «Тиша в угіддях» тощо.

Кам’янка-Бузьке ДЛГП ЛГП «Галсільліс» (В.Тебенко) має підготувати та запропонувати посадковий матеріал та погодити площі під озеленення та заліснення.

Даний документ доведено до виконавців заходів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вжити всіх заходів для боротьби з борщівником Сосновського
Рада єпископів Львівської області ухвалила звернення щодо невиплати зарплати
В.Негода: Децентралізація без передачі об’єднаним тергромадам повноважень з управління землями за ме...
Державну програму дотацій сільськогосподарських товаровиробників обговорили на робочій зустрічі
Дорогі наші рятівники!
Привітання першого заступника голови райдержадміністрації з нагоди 28-ої річниці Незалежності Україн...