
14 вересня відбулося засідання оргкомітету з проведення змагань ХІХ Регата «Добротвір» приурочена 50-ти літтю веслування в смт Добротвір з веслування на байдарках і каное. Засідання оргкомітету провела голова райдержадміністрації Христина Замула.
ХІХ Регата «Добротвір» приурочена 50-ти літтю веслування в смт Добротвір з веслування на байдарках і каное в смт Добротвір розпочнеться урочистим відкриттям 19 вересня об 13 годині біля веслувальної бази ДЮСШ «Добротвір» (вул. Озерна, 4).
Опісля урочистостей розпочнуться змагання з веслування на байдарках і каное.
Захід триватиме два дні: 19 та 20 вересня.
Під час засідання оргкомітету присутні розглянули питання організації концертної програми, нагородження, наведення благоустрою, забезпечення охорони громадського порядку та медичного супроводу, а також дотримання протиепідемічних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.