k2FtbBdWr1

196,4 млн грн – фінансування області за тиждень

1

Кошти в сумі 121,7 млн грн спрямували на заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки.

Також виділили кошти на ремонт та утримання автомобільних доріг області в сумі 34,3 млн грн,  придбання медичного обладнання для обласних установ охорони здоров’я – 19,1 млн грн, проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 12,8 млн грн, реалізацію програми капітального будівництва – 11,3 млн грн, облаштування спортивних майданчиків зі штучним та наливним покриттям – 3,8 млн грн, капітальний ремонт пологового відділення Львівської обласної клінічної лікарні – 3,6 млн грн, виконання програми охорони і збереження культурної спадщини – 2,1 млн грн, будівництво водопроводу в смт. Брюховичі в рамках реалізації програми «Питна вода» – 0,9 млн грн.   

Також на реалізацію комплексної програми розвитку територій області – 0,6 млн грн, реконструкцію вуличного освітлення в с. Труханів Сколівського району – 0,4 млн  грн, виготовлення та встановлення пам’ятних знаків загиблим бійцям АТО (ООС) та Героям Небесної Сотні – 0,4 млн грн, реалізацію програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» – 0,2 млн гривень.

Крім того, перераховано місцевим бюджетам субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 2,1 млн гривень.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

Львів прийматиме Весняний міжнародний будівельний форум
Львівській залізниці призначили нового керівника
Делегація Львівщини попрощається із Левком Лук'яненком
Ваша думка неодмінно повинна бути підкріплена щоденною працею, - Олег Синютка під час Форуму ідей
Понад 5 мільярдів гривень до бюджетів усіх рівнів сплатили великі платники податків західної України
На залізничному вокзалі відбулось дійство «Станція Крути: зупинись та прислухайся…»