k2FtbBdWr1

200 обласних маршруток вже обладнали GPS – навігацією

2

На Львівщині формують базу для автоматизованої системи управління приміськими та міжміськими автобусними пасажирськими перевезеннями та оснащують маршрутки  GPS – навігацією. 200 маршрутних автобусів області уже обладнано GPS – трекерами, решту планують встановити до кінця цього  року.

Про це йшлося під час наради у голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, яка відбулася  у понеділок, 22 червня.

Начальник відділу дорожнього господарства департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Надія Ситник повідомила, що в обласній адміністрації розпочалася робота із внесення інформації у електронну базу даних  автобусних маршрутів.

“Львівська облдержадміністрація впроваджує систему електронного відстеження роботи автобусів за допомогою GPS – навігаторів з подальшим створенням єдиного диспетчерського пункту, який контролюватиме наявність автобусів на маршруті, дотримання ними маршруту та графіку руху. Уже внесено в базу 50 маршрутів. В інформаційній базі містяться дані про наявні у перевізника транспортні засоби, зупинки на маршрутах, а також фіксується час, коли водій повинен прибути на певну зупину. Це дасть можливість здійснювати контроль за роботою перевізника”, – розповіла  Надія Ситник.

За її словами, загалом на Львівщині є 694 маршрути на яких працює 1436 автобуси, з них  близько 200 уже  обладнано GPS – навігаторами. “Складено графік, відповідно до якого до кінця року всі маршрутні автобуси Львівщини повинні бути обладнані такими пристроями”, – зазначила начальник відділу.

До слова, у квітні депутати Львівської обласної ради прийняли Програму з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах і вулицях міст Львівщини на 2015-2017 роки, відповідно до якої на Львівщині створять автоматизовану систему управління приміськими та міжміськими автобусними пасажирськими перевезеннями.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: