k2FtbBdWr1

23 червня на Львівщині оголошено Днем жалоби

index3-250x1661-487x348

Завтра, 23 червня,  Львівщина прощатиметься із загиблими в бою 19 червня під смт Ямпіль Краснолиманського району Донецької області військовослужбовцями 24 окремої Залізної механізованої бригади оперативного командування «Північ» Cухопутних військ Збройних Сил України.

У зв’язку з цим підписано Розпорядження обласної державної адміністрації про оголошення 23 червня 2014 року в області Днем жалоби.

У Розпорядженні, зокрема, зазначено рекомендувати на знак скорботи за загиблими у День жалоби приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.

Також запропонувати районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Львівської обласної державної телерадіокомпанії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент підписав Закон щодо реалізації проекту «Фінська підтримка реформи української школи»
«Інклюзивний туризм в дії»: для дітей з інвалідністю організують поїздку в резиденцію Миколая
Понад 220 нових пішохідних переходів з’являться на Львівщині у наступному році, - Роман Кокотайло
Львівщина урочисто відзначила 205-ту річницю з дня народження Тараса Шевченка
Мін’юст інформує про відповідальність за невиконання рішення суду
Мешканцям Львівщини нагадують, що можна скористатись податковою знижкою