k2FtbBdWr1

23 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах Кам’янка-Бузького району відвідали Трускавецький дельфінарій «Оскар»

20191201_122932

 

01 грудня 2019 року  23 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах відвідали Трускавецький дельфінарій «Оскар», переглянули шоу з дельфінами. Групу дітей супроводжували працівники служби у справах дітей Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Г.Берданова та О.Дмітрієва. Дана поїздка була приурочена до Всесвітнього Дня дитини, який за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН щорічно відзначається 20 листопада.

Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у мальовничому курорті Трускавець є єдиним закладом такого типу у Західній Україні. Його офіційне відкриття датується 31 жовтня 2015 року та попри короткий термін існування, дельфінарій став справжньою родзинкою цієї здравниці, а дельфіни та морські котики – улюбленцями всього регіону, і не тільки. Адже феєричні шоу з морськими жителями, доступне спілкування з ссавцями, плавання із ними – нікого не залишать байдужим. Головний басейн дельфінарію є одним з найбільших в Україні, глибина якого сягає шести метрів. Загалом в трускавецькому «Оскарі» оселилися шість чорноморських афалін та два морські котики, які є улюбленцями не лише відвідувачів, а в першу чергу працівників дельфінарію та тренерів.

Кажуть, що тварини здатні «лікувати». Спілкування з ними покращує не лише покращує настрій, але знімає головну біль та сприяє покращенню роботи серця. Крім того, відвідувачі мали можливість отримати багато позитивних емоцій та незабутніх вражень від неймовірного шоу з дельфінами і морськими котиками, сфотографуватися у цьому неймовірному місці. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах познайомилися із дельфінами Борисом та Мартіном і морськими котиками Олександром та Зулею.

20191201_122806 (1)

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: