k2FtbBdWr1

24 березня з 20 год 30 хв – Година Землі

1

Всесвітня кампанія Година Землі 2018 проходитиме у суботу 24 березня 2018 року о 20 год 30 хв. Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей збереження природи нашої Планети.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.

Пропонуємо 24 березня 2018 року о 20:30 взяти участь у кампанії Година Землі-2018 та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З обласного бюджету профінансовано одноразову адресну допомогу 19 сім’ям загиблих в АТО
Виробники підакцизної продукції сплатили до бюджету понад 145 мільйонів податків
Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак вручив державні нагороди військовим медика...
Напередодні свят рейдові бригади перевірятимуть факти незаконних рубок ялинок
Мешканців області закликають дотримуватись правил пожежної безпеки під час жнив
24 грудня - вибори до Кам'янка-Бузької ОТГ