k2FtbBdWr1

24 грудня відбудуться перші вибори у Кам’янка-Бузькій ОТГ

1

24 грудня 2017 року відбудуться перші вибори у Кам’янка-Бузькій об’єднаній територіальній громаді. Центральна виборча комісія постановою №232 від 26.10.2017 затвердила календарний план основних організаційних заходів з підготовки таких виборів.

Календарним планом передбачено, що до 11 листопада включно, районна територіальна виборча комісія створює міську виборчу комісію, та формує її склад. Про це повідомила начальник відділу Державного реєстру виборців РДА Ольга Леськів.

У свою чергу, міська ТВК до 15 листопада включно, має створити 26 територіальних виборчих округів для проведення перших виборів депутатів міської ради.

Окрім того, згідно з календарним планом, 20 листопада починається висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду міського голови на відповідних перших місцевих виборах. Подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів  у депутати, кандидатів на посаду міського голови триватиме до 29 листопада включно.

До 30 листопада включно міська ТВК має прийнятти рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду міського голови або про відмову в реєстрації. Після прийняття   територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидата розпочнеться передвиборча агітація  кандидатів у депутати та кандидатів на посаду міського голови.

Нагадаємо, що виборчий процес стартував 4 листопада 2017 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: