k2FtbBdWr1

25 дітей Кам′янеччини з числа тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відвідали святкову виставу

Без ім78г999ені

20 грудня 25 дітей Кам′янеччини з числа тих, які потребують особливої соціальної  уваги та підтримки, поринули у світ доброї, захоплюючої казки.

Львівська обласна державна адміністрація спільно із регіональною філією «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» організували благодійну акцію для дітей області  з нагоди свята Миколая.

У Палаці культури залізничників (РОКС) для малих глядачів організовано додатковий сеанс святкової вистави під назвою «Пригоди в країні Казок на Миколая». Видовищна, повчальна казка перенесла діток на цілу годину у дивовижний світ улюблених казкових героїв, що діють у нашому часі та ще й у загадкових  обставинах. Вічна тема боротьби добра та зла розкривається через призму реалій сьогодення. У музичній виставі задіяні понад два десятки артистів театру «Життя» під керівництвом Народної артистки України Ірини Мазур.

Після шоу, діток чекав сюрприз – спільне фото з неперевершеними Попелюшкою, доброю Феєю, Святим Миколаєм, загадковими прибульцями та  іншими артистами. Спеціалісти управління соціального захисту населення Марія Мигаль та Наталія Самойлова забезпечили супровід дітей в м.Львів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Студенти львівських вишів, які проходять навчальний збір в Академії сухопутних військ, складають ісп...
За фактом відмови у допомозі бійцю АТО в облдержадміністрації проведуть службове розслідування
Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янка-Бузького району на 20...
Бюджет Городоцького району перевиконано на 45%, - звіт голови РДА
Тисячі людей прийшли попрощатися з Блаженнішим Любомиром
Кам'янеччина відзначила 22-гу річницю Конституції України