k2FtbBdWr1

25 дітей Кам′янеччини з числа тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відвідали святкову виставу

Без ім78г999ені

20 грудня 25 дітей Кам′янеччини з числа тих, які потребують особливої соціальної  уваги та підтримки, поринули у світ доброї, захоплюючої казки.

Львівська обласна державна адміністрація спільно із регіональною філією «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» організували благодійну акцію для дітей області  з нагоди свята Миколая.

У Палаці культури залізничників (РОКС) для малих глядачів організовано додатковий сеанс святкової вистави під назвою «Пригоди в країні Казок на Миколая». Видовищна, повчальна казка перенесла діток на цілу годину у дивовижний світ улюблених казкових героїв, що діють у нашому часі та ще й у загадкових  обставинах. Вічна тема боротьби добра та зла розкривається через призму реалій сьогодення. У музичній виставі задіяні понад два десятки артистів театру «Життя» під керівництвом Народної артистки України Ірини Мазур.

Після шоу, діток чекав сюрприз – спільне фото з неперевершеними Попелюшкою, доброю Феєю, Святим Миколаєм, загадковими прибульцями та  іншими артистами. Спеціалісти управління соціального захисту населення Марія Мигаль та Наталія Самойлова забезпечили супровід дітей в м.Львів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У зоні АТО загинув 27 -річний сержант міліції із Львівщини
Делегація зі Львівщини презентувала туристичний потенціал на Міжнародному форумі у Білорусії
На Львівщині завершили фінансування пенсійних виплат за жовтень
Держава Кувейт планує купувати електроавтобуси львівського «Електрону»
Керівництво району взяло участь у відеоконференції, яку провів голова Львівської ОДА
Шановні виборці, перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців!