k2FtbBdWr1

25-ий Навчальний центр Військової служби правопорядку ЗСУ відсвяткував першу річницю роботи

1

Сьогодні, 31 серпня, відбулись урочистості з нагоди першої річниці роботи 25-ого Навчального центру Військової служби правопорядку Збройних сил України.

Зі святом присутніх привітала заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації Оксана Томашук.

«Військова служба правопорядку, створена в Україні, на сьогодні пройшла вже великий шлях, зробила вагомий внесок у забезпеченні правопорядку та дисципліни в Збройних силах України. Однак, за останні 4 роки набула трохи іншого значення. Саме в той час, коли розвивається сучасна, новітня українська армія за міжнародними зразками, вкрай важливим є існування таких навчальних центрів. За цей рік ви пройшли вже багато, але це лише початок. У цей ваш перший день народження хочу побажати вам високих досягнень, ніколи не зупинятися на шляху удосконалення та найголовніше – миру. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!» – зазначила Оксана Томашук.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди першої річниці від дня створення військової частини А1666 кращих представників відзначили Грамотами, цінними подарунками та Подяками Львівської обласної державної адміністрації.

Довідково:

25-й навчальний центр (25 НЦ, в/ч А1666) — навчальний центр для підготовки фахівців військової поліції в Збройних силах України.

Навчальний центр було урочисто відкрито Міністром оборони України 15 вересня 2017 року. В заходах взяли участь представники армій країн, фахівці яких беруть участь у формуванні Військової поліції України: Канади, Литви, Польщі, Данії, Великої Британії, Грузії, Чехії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

604 млн грн. податку на прибуток - від великих платників податків західного регіону у першому півріч...
Реформа децентралізації на Львівщині – в області планують створити 89 ОТГ
Сьогодні у Львові прощатимуться із загиблим Героєм
Ми створюємо ще один стовп української незалежності – Президент про заснування єдиної української пр...
Для представників бюджетних установ організували семінари щодо ринку природного газу
У Львові відбувся круглий стіл «Харчові відходи: відповідальне споживання»