k2FtbBdWr1

29 липня – останній день подачі проектів на конкурс “Краща громадська екологічна ініціатива”

1

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації нагадує, що 29 липня – останній день подачі екопроектів на конкурс “Краща громадська екологічна ініціатива”.

Громадськості пропонують подавати ідеї за такими напрямками: запровадження європейських стандартів у поводженні з відходами, зменшення забруднення повітряного басейну та поліпшення стану водних об’єктів, розвиток мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховання екологічної свідомості населення.

“Ми прагнемо впровадити інноваційні підходи до реалізації екологічної політики, котрі визначені Стратегією розвитку Львівської області до 2020 року“, – зазначив директор департаменту Руслан Гречаник.

За його словами, учасниками конкурсу можуть стати громадські організації, природоохоронні та еколого-освітні установи, сільські, селищні, міські ради, а також об’єднані територіальні громади. Винятком є лише релігійні та політичні партії.

Максимальний розмір гранту – 50 тисяч гривень. Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін, отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії. До критеріїв відбору входитиме актуальність запропонованого проекту для Львівщини, доцільність реалізації з огляду на затрачені ресурси, інноваційність та довготривалий ефект.

Детальніше – тут..


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: