k2FtbBdWr1

Новий рівень розвитку аграрної сфери – запорука успіху Кам”янеччини

DSCF2490

21 жовтня за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки  у с. Батятичі відбулася урочиста церемонія відкриття після реконструкції сучасного тваринницького комплексу ТзОВ “ЕкоМіт”.  У заході взяли участь голова Кам”янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, завідувач відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олеся Шевчук, міський голова Кам”янка-Бузької міської ради Олег Омелян та сільський голова Батятицької сільської ради Ольга Браташ.

“Відкриття цього підприємства сьогодні є ознакою того, що Львівщина зробила вагомий крок вперед у сфері сільського господарства, – наголосив  голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Застосування тут нових технологій та вирощування на основі генетики тваринницької продукції, свідчить про те, що аграрна сфера перейшла на новий рівень розвитку. Загалом на території нашого регіону є хороші передумови та наукова база для розвитку генетики. Також важливо, що іноземні інвестори вірять в нашу країну та вкладають кошти у підприємства, створюючи при цьому нові робочі місця».

Дане  підприємство спеціалізується з високотоварного виробництва свиней на основі найкращої генетики  від ChoiseGenetics.

– Віримо, що поряд з сучасним свинокомплексом через деякий час у нас появляться і підприємства з переробки продукції. Це дасть можливість розвитку соціальної сфери, інфраструктури регіону, – звернувся до присутніх Володимир Кирилич.

Директор підприємства Роман Хомичко розповів, що виробничий потенціал  – 100 тис товарних поросят на рік, загальна площа приміщень – 21978,5 м , господарство орендує 11,4 га землі, зернові культури вирощує на площі 31,5 га, тут працює 55 осіб.

Кам”янеччина – аграрний край, який завжди мав вагомі здобутки в агропромисловому комплексі.

– Сьогодні місцеві мешканці хочуть мати роботу, жити спокійно на своїй землі. Незважаючи на економічну і політичну ситуацію, я висловлюю тверде переконання, що позитивний розвиток, створення нових робочих місць, надходження до бюджету, така гармонійна і ефективна співпраця влади, бізнесу і громади стане запорукою зміцнення наших державних відносин. А розвиток виробництва сприятиме стабілізації цін на продукти харчування, – наголосив Тарас Келеберда.

Олег Омелян звернув увагу на те, що йде об”єднання територіальних громад. І якщо мешканці батятицької громади виявлять бажання ввійти до складу кам”янецької, то створення нових робочих місць завжди тут буде в пріоритеті.

Ольга Браташ подякувала інвесторам, які дали можливість нашим людям працювати, заробляти, щоб жити гідно. «Сподіваємось, фірма буде процвітати і ми маленькими кроками будемо йти до Європи», – сказала Ольга Браташ.

Відбулася мультимедійна презентація виробництва.

Довідково: ТзОВ “Еко Міт” – це новітнє українське високотоварне виробництво свиней на основі найкращої генетики та виробничих стандартів із масштабними європейськими інвестиціями, як фінансовими так і технологічними.

Підприємство є офіційним партнером всесвітньо відомої компанії яка пропонує нові підходи у виробництві та відгодівлі свиней в Україні. Генетика свиней від Choise Genetics чудово зарекомендувала себе в цілому світі.  Марка Choice Genetics відображає понад 100 років знань, досвіду і практики видатних європейських та американських генетиків у галузі свинарства.  


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: