k2FtbBdWr1

Покращення якості надання адміністративних послуг населенню району

18 листопада 2016 року відбулася нарада за участю голови районної державної адміністрації Володимира Кирилича, першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Вашківського, керівника Центру надання адміністративних послуг Ольги Годзь та керівників суб’єктів надання адміністративних послуг з питання покращення якості надання адміністративних послуг населенню району.

На нараді були розглянуті проблемні питання співпраці суб’єктів надання адміністративних послуг з Центром надання адміністративних послуг, а саме:

  • якісне та своєчасне надання адміністративних послуг населенню.
  • своєчасність оновлення інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг;
  • робота відповідальних осіб суб’єктів надання адміністративних послуг у програмі «Галерея послуг»;

Як заначив Володимир Кирилич в найкоротший термін потрібно усунути усі проблемні питання роботи. Послуги мають надаватися вчасно та якісно.

Робота  Центру надання адміністративних послуг Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області за 10 місяців 2016 року

За 10 місяців 2016р. послугами  Центру надання адміністративних послуг скористалися понад 10209 суб’єкта звернення для отримання адміністративних послуг, надано 10124 адміністративних послуг в т. ч. 190 відмов. Центр надання адміністративних послуг Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації знаходиться на 3 місці в області за кількістю наданих адміністративних послуг.

Найчастіше запитуваними послугами є послуги відділу Держгеокадастру у Кам’янка-Бузькому районі, які складають 72% від усіх наданих послуг ЦНАП з початку 2016 року.

Послуги надаються вчасно (відсоток достроково та вчасно наданих адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг становить 98,12%, з порушенням термінів надано 1,88% послуг).

З 01.04.2016 року відповідно до ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація перейняла повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, завдяки чому додатково надійшло до районного бюджету 93557,40 грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: