k2FtbBdWr1

5 готельно-відпочинкових комплексів Львівщини стали фіналістами International Hospitality Awards 2017

1

Найкращі готелі за версією International Hospitality Awards 2017 оголосили під час офіційної церемонії нагородження, яка відбулася в Києві у межах конференції International Hospitality Conference.

Мета Премії – створення конкурентного середовища для виявлення кращих готелів в межах 28 номінацій, які складаються сумарно згідно з даними аудиторської компанії і відгуками гостей.

Цьогоріч зареєструвався 21 готель з Польщі, Угорщини, Болгарії, Румунії, Грузії, Словаччини, Молдови, України, Австрії, Чеської Республіки, Хорватії, Чорногорії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Македонії, Словенії, Греції, Литви, Латвії та Естонії.

Фіналістами International Hospitality Awards 2017 від Львівщини стали готельний комплекс «ТАОР Карпати» (с.Ластівка Турківського району) в номінаціях «Найкраща програма для корпоративної та соціальної відповідальності» та «Найкращий зелений готель», також цю номінацію отримав готель-парк «Древній Град» (Пустомитівський район), номінацію «Найкраща місцева мережа» отримала мережа готелів «365», один з готелей якої знаходиться у м. Трускавець. Номінацію «Найкраща маркетингова кампанія» – «Edem Resort & Spa» (с.Стрілки, Перемишлянський район) та «Найкращий медичний готель» – «Mirotel Resort & Spa» (м. Трускавець).

Довідково:

Організатор заходу – Клуб готельєрів та рестораторів Hoteliero – в 2011 році заснував Премію Ukrainian Hospitality Awards. Через 5 років проведення Премії на території України, прийняли рішення про вихід на міжнародний рівень і запуск International Hospitality Awards.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: