k2FtbBdWr1

5 готельно-відпочинкових комплексів Львівщини стали фіналістами International Hospitality Awards 2017

1

Найкращі готелі за версією International Hospitality Awards 2017 оголосили під час офіційної церемонії нагородження, яка відбулася в Києві у межах конференції International Hospitality Conference.

Мета Премії – створення конкурентного середовища для виявлення кращих готелів в межах 28 номінацій, які складаються сумарно згідно з даними аудиторської компанії і відгуками гостей.

Цьогоріч зареєструвався 21 готель з Польщі, Угорщини, Болгарії, Румунії, Грузії, Словаччини, Молдови, України, Австрії, Чеської Республіки, Хорватії, Чорногорії, Сербії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Македонії, Словенії, Греції, Литви, Латвії та Естонії.

Фіналістами International Hospitality Awards 2017 від Львівщини стали готельний комплекс «ТАОР Карпати» (с.Ластівка Турківського району) в номінаціях «Найкраща програма для корпоративної та соціальної відповідальності» та «Найкращий зелений готель», також цю номінацію отримав готель-парк «Древній Град» (Пустомитівський район), номінацію «Найкраща місцева мережа» отримала мережа готелів «365», один з готелей якої знаходиться у м. Трускавець. Номінацію «Найкраща маркетингова кампанія» – «Edem Resort & Spa» (с.Стрілки, Перемишлянський район) та «Найкращий медичний готель» – «Mirotel Resort & Spa» (м. Трускавець).

Довідково:

Організатор заходу – Клуб готельєрів та рестораторів Hoteliero – в 2011 році заснував Премію Ukrainian Hospitality Awards. Через 5 років проведення Премії на території України, прийняли рішення про вихід на міжнародний рівень і запуск International Hospitality Awards.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Гаряча лінія області» запрошує на роботу фахівців
Великий бізнес Західного регіону спрямував на оборону країни майже 124 мільйони гривень
На Львівщині дискутуватимуть про проект Закону України про Національний Фонд розвитку громадянського...
Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку
Львівщина перша в Україні здійснила інтерактивну синхронізацію баз даних містобудівного кадастру
На Львівщині стартував Данський форум з питань аутсорсингу