k2FtbBdWr1

5 жовтня відбудеться Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

1

Дев’ятнадцять подій 24-го Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» відбудуться у Львові впродовж трьох вікендів з 5 по 21 жовтня.

Концерти відбуватимуться у Львівській національній філармонії, а також у Концертному Залі ЛНМА ім. М. Лисенка та Хоровій школі «Дударик» (Храм Святого Лазаря).

Сучасна музика різних жанрів та напрямків: електронна музика, джазові композиції для духового оркестру, відео- та аудіоперформанси, сольні речиталі, лекції, майстер-класи — усе це об’єднає програма 24-тих «Контрастів».

Особливий формат фестивальної події – «родзинка» «Ніч Контрастів» – відбудеться 20 жовтня, об’єднає 9 годин сучасної музики в один марафон і, як підказує назва, буде дуже різноманітною.

VII Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE. New generation зберуть у Львові молодих композиторів з Німеччини, Австрії, Польщі, Туреччини та України.

Цього року на фестиваль приїдуть 36 виконавців з інших міст України та із закордону. Гостями фестивалю також стануть близько 20-ти композиторів різного покоління та з різних країн. Зі спеціальною програмою I Sustain The Wings. Contemporary Dialogue of Cultures до Львова приїдуть Національний президентський оркестр України та The USAFE Band – оркестр військово-повітряних сил США в Європі.

Зазначимо, що під час «Контрастів» відбудеться десять світових та цілий ряд українських музичних прем’єр.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Аудит земель та нові сімейні молочні ферми – Львівщина підбила підсумки 2017 року
Національно-патріотичне виховання: упродовж березня понад 7 тис дітей відвідали музеї Львівщини
Львівщина - серед лідерів із надходження до загального фонду бюджету
Представники УТОСу заколядували у стінах Львівської ОДА
Мешканцям Львівщини нагадують як вберегтись від кліщів
Природоохоронці НПП «Північне Поділля» обстежили заповідне урочище «Тудорів ліс»