k2FtbBdWr1

55,7 мільйонів гривень субвенцій на соціально-економічний розвиток територій області

1

15 червня , відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації з головами райдержадміністрацій та головами місцевих рад Львівської області.

Учасники зустрічі, зокрема, розглянули питання реалізація інфраструктурних проектів за рахунок коштів капітальних вкладень у 2017 році. Відтак, загальний обсяг субвенцій у 2017 році на соціально-економічний розвиток територій у Львівській області складає 55,7 мільйонів гривень.

Серед питань, які розглянули, – закупівлі в системі «Prozorro» проведені в першому кварталі 2017 року, проаналізували розподіл витрат за процедурою звітування та «допороговими» закупілями.

Голова департаменту економічної політики Роман Филипів закликав присутніх звертатися до довідкової платформи цін на найважливіші товари області, які можна знайти на офіційному сайті Львівської облдержадміністрації за посиланням.

Також на зустрічі обговорили питання використання земель сільськогосподарського призначення: розглянули структуру посівної площі за категоріями господарств, механізми аудиту земель сільськогосподарського призначення, приклади реєстру земельних ділянок тощо.

У ході зустрічі увагу закцентували на правилах благоустрою територій населених пунктів: загальні положення, притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою. Відтак повідомили, що сума накладених штрафів у 2017 році становить – 198 007 грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

П’ятеро переселенців повернулося на визволені території, 60 – прибуло на Львівщину
Ремонт доріг на території району
Олег Синютка розповів сільським головам про пріоритетні напрямки розвитку області у 2016 році
Президент: У боротьбі з агресором ми відчуваємо потужну підтримку наших міжнародних партнерів і гото...
На Львівщині визначили переможців флешмобу #Ягодуюптахів
В області презентують найбільшу карту із гастролокаціями Львівщини