k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич зустрівся з громадою Сілецької сільської ради

гол.РДА

17 жовтня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич зустрівся з громадськістю Сілецької сільської ради (с. Долина, с. Тартак, с. Тичок, с. Перекалки).

-У нашому районі, як і у всій Україні діє Урядова програма “Доступні ліки”. Вона стартувала з 1 квітня, пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Таким чином кожен мешканець села може отримати необхідні лікарські засоби, які покращать якість життя і здоров’я, запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності, – поінформував очільник району присутніх в актовій залі місцевого Народного дому. – Для отримання пільгового рецепта хворому слід звернутися до сімейного лікаря. На придбання доступних ліків нашому району з державного  бюджету виділено 1098,9 тис.грн. На 10 жовтня використано 322,2 тис. грн.

Крім того Володимир Кирилич сказав, що в Україні стартувала запроваджена урядом і парламентом пенсійна реформа. Кам’янка-Бузьким управлінням Пенсійного фонду, яким керує Марія Ващук, проведено перерахунок пенсій в районі 15223 особам. Розрахунок пенсій для кожної особи індивідуальний. Для розрахунку взято середню заробітну плату по Україні за 2014-2016 роки в розмірі 3764,40 грн., індивідуальний коефіцієнт заробітної плати конкретної особи із застосуванням вартості одного року страхового стажу – 1 %.

“У районі створено Жовтанецьку ОТГ, 24 грудня цього року відбудуться  вибори до Кам’янка-Бузької міської ОТГ. Реформа освіти передбачає створення опорної школи на кожну ОТГ та трьох філій, тут важливо провести громадські обговорення, – наголосив голова РДА. – А минулого року під час нашої зустрічі порушувалось питання заміни електроопор на території місцевої ради. З цього часу за інформацією РЕМу замінено 60% опор, решта опор не є аварійними. Наступного року цю роботу буде продовжено”.

Під час зустрічі  порушили питання пасажирських перевезень, ремонту доріг місцевого значення по вул. Жовтневій та Зеленій у селі Сілець, створення реакреаційної зони в селі Сілець (вул. Надбужна і Підлісна) на території колишнього господарського (колгоспного) двору. Депутат сільської ради Павло Грищук говорив про необхідність очистки русла річки Бобрівка. Для фахового обгрунтування очистки річки можна звертутися в Кам’янка-Бузьке управління водного господарства, яке очолює Ігор Теслюк.

З керівником району поспілкувалися учасники хореографічного гуртка Сілецького Народного дому, яким керує Наталія Сойма. Дівчата висловили бажання виступити на районній сцені, крім того у танцювальному залі необхідно встановити станки і дзеркала – найважливіші елементи будь-якої танцювальної студії,


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: