k2FtbBdWr1

Кам’янеччина молилася за мир в Україні

IMG_2195

8 липня мешканці Кам’янеччини взяли участь у молитовній ході за мир в Україні. Розпочалася молитва в селі Руда від пам’ятника новітнім Героям України. Майоріли хоругви, державні, папські та марійські знамена.

-Сьогоднішньою нашою молитвою ми долучаємося з нашими бійцями на фронтах  до великої боротьби за волю і незалежність України, ми молимось, щоб Господь дав нашому українському народові перемогу у війні, охоронив життя українських воїнів, дав нам мир, – сказав о. Богдан Стефанишин.

Духовенство  і вірні молилися за Божу Мудрість для керівництва України, кожної української родини. Піднесено звучав Державний Велетень. Урочиста колона зі статуєю Пресвятої Фатімської Богородиці рушила з села Руда в Руду Сілецьку до храму св. Юрія Побідоносця. Богородицю прославляли піснями церковні хори з села Батятичі, Старий Добротвір, молитовний спів доповнювали всі учасники торжества.

У храмі відбувся Молебен до Богородиці.

Кам’янка-Бузький декан УГКЦ о. Богдан Горбаль сказав: “У боротьбі з ворогом ми маємо сильну зброю – віру в Господа Бога про те, що ми будемо мати успішну, заможну Батьківщину, Для цього ми маємо закласти добрі підвалини – виховати в благочесті нашу молодь, щоб ми і наші діти зростали у вірі до Господа, були Божими дітьми. і тоді Всевишній поблагословить наші старання в будівництві процвітаючої нашої Батьківщини – України. Сьогодні ми несли ікону Фатімської Матері Божої, адже наш народ є під покровом Пресвятої Богородиці. У наших молитвах порівну з Господньою молитвою є Богородична молитва. Ми сьогодні просимо Тебе, Пресвята Діво Маріє, бути нашому українському народові посередницею і заступницею, і благаємо Тебе, випроси нам миру для українського народу, щоби ми в нашій Батьківщині-Україні єдиними устами і єдиним серцем прославляли Всевишнє ім’я Господнє. Тому стараймося, де б ми не були, кожен працювати в ім’я Господнє, в ім’я нашої Батьківщини-України, тоді Господь поблагословить нашу спільну українську долю”.

-Молитовна хода відбулася з благословення нашого Владики. Дякую за участь у всіх урочистостях отцю-декану Богдану, за сьогоднішню участь у молитві дякую  отцю Ярославу Партиці з Села Батятичі, о. Андрію Івашку з с. Желдець, всім учасникам молитовної ходи, особливо дітям і молоді, які несли братство, прапори, Статую Богородиці, дякую поліції за безпеку руху, медицині, представникам районної влади, місцевої ОТГ, які також спільними зусиллями долучилися до цього торжества. Нехай Господь Бог поблагословить усіх вас на многії і благії літа.

Адміністратор храму села Руда Сілецька – відпустового місця Пресвятої Фатімської Богородиці та св. Івана Павла ІІ – подарував хористам ікони Фатімської Матері Божої.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Журналісти Львівщини – серед кращих за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська»
Діти зі Львова та окупованих територій відвідали замки "Золотої підкови"
Орденами "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено львів'ян, які загинули у зоні проведення АТ...
Служба за контрактом – це почесно та вигідно
Уряд утворить державну комісію для перевірки ситуації із безпекою на усіх шахтах країни, - Володимир...
У Кам'янеччині проведено навчання з впровадження енергоменеджменту