k2FtbBdWr1

Виконання місцевих бюджетів – запорука успіху Кам’янеччини

IMG_4815

Управлінням фінансів райдержадміністрації та управлінням Державної казначейської служби України у Кам’янка-Бузькому районі 19 березня 2019 року проведено семінар-нараду із головними бухгалтерами бюджетних установ та спеціалістами по обліку місцевих рад району.

Семінар проводили начальник управління фінансів РДА Людмила Барила, заступник начальника – начальник бюджетного відділу цього ж управління Анна Стронціцька; від управління Державної казначейської служби України у Кам’янка-Бузькому районі–начальник управління Світлана Борисенко, начальник відділу звітності та бухгалтерського  обліку–головний бухгалтер Катерина Костюк.

Основні питання порядку денного семінар-наради:

  1. Виконання місцевих бюджетів району за січень-лютий 2019 року та завдання щодо завершення І кварталу 2019 року.
  2. Про власні надходження бюджетних установ.
  3. Про основні засади здійснення внутрішнього контролю розпорядниками коштів (постанова Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 №1062).
  4. Про стан підключення бюджетних установ та місцевих рад до СДО «Клієнт Казначейства – Казначейство».
  5. Аналіз здачі звітності за 2018 рік, підготовка до складання фінансової та бюджетної звітності за І квартал 2019 року.
  6. Ознайомлення з наказом Державної казначейської служби України від 13.03.2019 № 83 щодо термінів перевірки органами ДКСУ звітності розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.
  7. Різне.

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: