k2FtbBdWr1

А.Вашківський зустрівся з громадою Великоколіднівської сільської ради

DSC04281

22 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Загайко, завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва РДА  Ростислав Кліщ зустрілися з громадою Великоколіднівської сільської ради.

Учасники зустрічі порушили перед керівництвом району питання про надання субсидій,  децентралізацію та створення спроможних територіальних громад, ремонт доріг, організацію харчування дітей у навчальних закладах, проведення  ремонтів у навчальних закладах на території Великоколіднівської сільської ради, укріплення берега для запобігання підмивання та руйнації моста.

Андрій Станіславович поінформував присутніх про підхід до ремонту місцевих доріг району. Пояснив як планується забезпечити харчування дітей у закладах освіти у 2017 році.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва РДА  Ростислав Кліщ поінформував розповів про процес розробки генеральних планів населених пунктів Великоколіднівської сільської ради.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Загайко надав роз’яснення щодо отримання субсидій та дав відповіді на запитання.

Керівник апарату райдержадміністрація Любов Височанська відповіла на запитання присутніх, що стосувалися робочих нюансів щодо виборів до Жовтенецької об’єднаної територіальної громади.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: