k2FtbBdWr1

Аграрії області, які провадять органічну діяльність можуть отримати фінансову підтримку

1

Продовжується прийом документів на право отримання фінансової підтримки на виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2019 році за напрямом: фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування вартості сертифікації суб’єктів органічного виробництва та заготівлі органічних об’єктів рослинного світу. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Право на фінансову підтримку мають суб’єкти господарювання, які здійснюють органічне виробництво у галузі сільського господарства, що зареєстровані на території області та провадять органічну діяльність, підтверджену відповідними сертифікатами.

Кошти обласного бюджету надаються таким суб’єктам господарювання у вигляді часткової компенсації витрат з проведення сертифікації органічного виробництва та заготівлі органічних об’єктів рослинного світу в розмірі фактичних витрат, але не більше ніж 20 тис. грн одному суб’єкту господарювання.

Заявки на одержання фінансової підтримки з визначеним переліком документів подаються до Конкурсної комісії департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації (адреса: м. Львів, п-кт. В. Чорновола, 57, каб. № 59).

Термін подачі документів до 10 грудня поточного року.

Порядок використання коштів та перелік документів у рубриці “Програми” на сайті Львівської ОДА за посиланням. 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримає майже 65 млн грн субвенції на формування інфраструктури ОТГ
За п’ять місяців Львівщина поповнила державну скарбницю майже на 4 млрд грн
У Добротворі троє осіб з числа сиріт отримали власне помешкання
На Львівщині відремонтували найбільшу кількість об’єктів соціальної сфери
Неподання звітності про працевлаштованих громадян за кордоном загрожує фірмі-посереднику штрафом 7,5...
На Львівщині триває Етнофестиваль Гостинності