k2FtbBdWr1

Аграрії взяли участь у панельній дискусії щодо фінансових інструментів для сільського господарства

1

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018».  В межах заходу відбулась третя дискусійна панель  «Фінансові інструменти для сільського господарства».

«Важливо дати не лише ідею для розвитку, а й інструменти для їх реалізації. Ключові напрямки підтримки: здешевлення відсотків за кредитами.  Ще один напрям  – пільгові кредити для житла на селі. Сьогодні цим напрямком користується велика кількість малих підприємців. Не менш важливим є підтримка ягідництва, адже це спосіб показати, що малий бізнес має шанси на успіх. Ну і,  звісно, охорона грантів,  що дозволить підтримати статус Львівської області як аграрного регіону», – зазначила директор департаменту агропромислово розвитку Львівської ОДА НАтадія Хмиз.

В межах панелі порушили питання ролі міжнародних фінансових інституцій. Зокрема, зосередили увагу на аграрних розписках, що дає можливість отримати додаткові ресурси.

Також учасники звернули увагу  на джерела постачання кредитних коштів  та доступ до фінансів малого та середнього бізнесу у сфері АПК.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Стрийщина прийматиме чемпіонат Європи з автомодельного спорту
96,4 млн гривень – на потреби області
Міжнародний день захисту дітей: в дитячих будинках відбулись святкові заходи
Олег Синютка проінспектував хід реконструкції Собору святого Юра
Головна сторінка Новини Новини Інвестиції – перший крок до розвитку конкурентоспроможної економіки Л...
Наступний рік на Львівщині оголосили Роком Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицьког...