k2FtbBdWr1

Аграріїв Львівщини запрошують на безкоштовну освітню програму «АгроЛідери»

__1424789641_200x150_3_0

17 березня стартує освітня програма «АгроЛідери», спрямована на об’єднання підприємців аграрного сектору з метою створення для них навчально-розвиваючого середовища, яке сприятиме особистому зростанню, професійному розвитку, обміну досвідом та налагодженню мережі ділових контактів. 
«АгроЛідери» – це ґрунтовний модульний курс, який дозволяє отримати знання та набути важливі особисті та ділові компетенції, які необхідні для формування системного підходу в управлінні власною справою.
Участь у програмі «АгроЛідери» це:

5 дводенних модулів з провідними викладачами та експертами у Київській школі економіки;

розвиток творчого потенціалу, краще розуміння себе та власних пріоритетів;

мережа однодумців, взаємопідтримка та обмін досвідом, он-лайн комунікація;

зустріч з успішними лідерами та провідними професіоналами у агросфері, які поділяться власним досвідом;

можливість вирватись із рутини процесів та визначити стратегію розвитку власної діяльності завдяки опануванню необхідних для цього інструментів;

підвищення ефективності бізнесу;

відкриття нових перспектив у власній справі.

Навчання на програмі передбачає відвідання 5 дводенних модулів у Києві протягом 3 місяців. У період між модулями буде відбуватись он-лайн комунікація та самостійне опрацювання завдань учасниками.

До участі запрошуються управлінців малого та середнього бізнесу, а саме молочного, фруктового, овочевого, ягідного та зернового секторів, з умовою ведення діяльності в західних областях України.

Участь у програмі безкоштовна. Заявки на участь приймаються до 5 березня 2015 року за електронним посиланням https://docs.google.com/a/kse.org.ua/forms/d/1K7DSRy5rORettbZ1hj6r3a63TYecvuOYNUUnY4u_BOE/viewform


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: