k2FtbBdWr1

Аграріїв звільнили від податків та орендної плати на час карантину

_1584705940_613x321.80181543116_3_0

Держава звільнила агровиробників від податку на землю та від орендної плати земель сільськогосподарського призначення державної власності на два місяці через коронавірус. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

За його словами, економія коштів для агровиробників складе 486 млн грн.

«У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до якого не сплачується плата за землю протягом 2 місяців, сільськогосподарські товаровиробники зможуть зекономити кошти в розмірі 486,1 млн грн. за рахунок використання земель сільськогосподарського призначення державної власності без відповідної плати», – зазначив заступник Міністра.

Додамо, що у 2019 році було сплачено 1,11 млрд грн земельного податку за землі сільськогосподарського призначення державної власності.

«У 2020 році надходження від сплати цього податку мала б зрости до 1,16 млрд грн. через постійне оновлення нормативної грошової оцінки. Надходження від річної орендної плати за землі сільськогосподарського призначення державної власності у 2019 році становили 1,62 млрд грн., цього року ця сума мала б становити 1,75 млрд грн», – підкреслив Тарас Висоцький.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

На Львівщині триває фінансування пенсій за серпень
Понад 275 млн грн на виплату державних допомог
Усі райони Львівщини долучились до відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка
На колегії Держгеокадастру розглянули забезпечення земельними ділянками учасників АТО
Президент закликав Верховну Раду підтримати законопроект про зміни до статуту ЗСУ щодо вітання «Слав...
Формулу енергетичної незалежності розглянули під час Міжнародного економічного форуму