k2FtbBdWr1

Аграріям частково компенсують вартість сільськогосподарської техніки

multileader_1496836202_613x289.69451697128_3_0

У Державному бюджеті України передбачили 550 млн грн на часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва у розмірі 20%.

Як повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у розмірі 20% надаватимуть сільськогосподарським товаровиробникам за умови, що питома вага сільськогосподарської продукції становить не менше 75% вартості всієї продукції (товарів), поставлених такими виробниками протягом 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Із переліком техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, можна ознайомитися на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі  України.

Після оприлюднення наказу Мінагрополітики «Про затвердження форм для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», сільгоспвиробникам для отримання часткової компенсації необхідно звернутись із заявкою до державного банку (ПАТ «Ощадбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ  АБ «Укргазбанк», ПАТ  «Укрексімбанк»), через який здійснювалась оплата.

Із переліком необхідних документів для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва можна ознайомитися – тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ірина Сех взяла участь у вшануванні чорнобильців
Обласна молодіжна організація "Юнацтво" запрошує молодь у військово-патріотичний табір &qu...
На Форумі видавців у Львові очікують більше 40 тисяч відвідувачів
Щорічне Послання Президента до Верховної Ради «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2016 ро...
Львівська ОДА розробила та затвердила Стратегію управління відходами до 2030 року
Український експорт демонструє зростання»,- Наталія Микольська на Львівському експортному форумі