k2FtbBdWr1

Аграріям Львівщини з обласного бюджету відшкодують 2,5 млн грн за залученими кредитами

1

У департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулось чергове засідання конкурсної комісії, на виконання Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки. Одним із ключових питань, які розглядалися на засіданні, стала фінансова підтримка суб’єктів господарювання аграрного сектору економіки шляхом компенсації відсотків за кредитами.

«Результатом роботи комісії стало надання права на отримання компенсації 5 суб’єктам господарювання на суму 500,0 тис грн, що разом із попередніми рішеннями склало річний ліміт коштів в сумі 2,5 млн грн виділених Львівською обласною радою на 2018 рік», – розповіла т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Як інформують у департаменті  даний фінансовий ресурс дозволить здешевити 32,2 млн грн кредитних коштів залучених аграріями у банківських установах та кредитних спілках для придбання сільськогосподарської техніки, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів, кормів тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

ДП «Львіввугілля» достроково виконало план з вуглевидобутку
Від початку року на Львівщині відкрили майже 3 тисячі додаткових місць у дитячих садках
Новації ЗНО: у 2018-му тести з іноземної мови будуть з аудіюванням та двох рівнів складності
Родини Героїв Небесної Сотні із Львівщини оздоблять Алею Героїв в Києві різдвяними віночками
За останні 5 діб в області зафіксовано 250 випадків захворювання на Covid-19
Для представників інститутів громадянського суспільства проведуть тренінг «Соціальне підприємство на...