k2FtbBdWr1

Аграрний досвід Львівщини поширюється на інші регіони

1

26 липня  2018  року, у м. Херсон стартувала VIII Міжнародна агропромислова виставка форум «AGROPORTSOUTHKHERSON 2018». Форум проходить в межах програми Всесвітнього дня продовольства в Україні.

Особлива увага приділятиметься просторовому розвитку, адаптації сільського господарства до змін клімату, кооперації, розвитку сільських територій, доступ до інструментів фінансування і формування ланцюгів доданої вартості.

На форумі Львівщину представила т.в.о. директора департаменту Людмила Гончаренко, яка брала участь у дискусійній панелі на тему: «Нові можливості фінансування  малого та середнього агровиробництва в сучасних ринкових умовах».

«Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 рокиспрямована на створення передумов стабільного динамічного розвитку виробництва конкурентоспроможної продукції сільського господарства малими та середніми агровиробниками за рахунок коштів обласного бюджету. Як результат, вже другий рік поспіль сільськогосподарські підприємства нарощують обсяги виробництва валової сільськогосподарської продукції, реалізується 67 бізнес-проектів, створено 100 нових робочих місць» – зазначила Людмила Гончаренко.

Варто зазначити, що Комплексна програма отримала позитивну оцінку результативності від проекту міжнародної технічної допомоги USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» та рекомендована для поширення на інші регіони України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Працівників сільського господарства привітали із професійним святом
Для виробників області проведуть семінар з впровадження систем безпечності продуктів харчування
27 вересня - Міжнародний день туризму
Майже 2 мільйони гривень – на розвиток бібліотечної галузі Львівщини
На Львівщині реалізується проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхн...
Тухля - Либохора: на Сколівщині триває ремонт автомобільної дороги