k2FtbBdWr1

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» запрошує мешканців області на концерт

1

28 лютого о 19:00 год у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» соліст – скрипаль Богдан Івасик.

Довідково:

Богдан Івасик – лауреат всеукраїнських і міжнародних музичних конкурсів, переможець Всеукраїнського відбору на конкурс класичної музики «Молоді музиканти Євробачення-2012» у Відні.

Студент Вищої школи музики (м. Кьольн, Німеччина), клас народного артиста СРСР, професора Віктора Третьякова. Грі на скрипці розпочав навчатися з 5-ти років у рідному місті Кривому Розі в музичній школі № 13 у Погребної Лариси Володимирівни.

У 6-річному віці хлопчика прослухав народний артист України Богодар Которович і порекомендував продовжити своє навчання в Києві. Через рік Богдан вступив до Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського в клас заслуженого діяча мистецтв РФ Зої Ісааківни Махтіної.

Після смерті вчителя був змушений повернутися в Україну та продовжити навчання у Львівській ССМШІ ім. С. Крушельницької, яку закінчив із золотою медаллю у 2012 році.

Перший виступ з оркестром відбувся у 7 років з камерним оркестром «Київські солісти» під керівництвом Богодара Которовича, а потім з камерним оркестром «Віртуози Львова» (диригент – Сергій Бурко), камерним оркестром «Академія», Львівським симфонічним оркестром обласної філармонії, симфонічним оркестром філармонії м. Зелена Ґура (Польща, диригент – Чеслав Грабовський).

Як соліст виступав на сценах України та Європи з державним камерним оркестром «Київські солісти», камерним оркестром «Академія», академічним камерним оркестром Львівської філармонії «Віртуози Львова», симфонічними оркестрами Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської філармонії, симфонічним оркестром філармонії Зеленої Гури (Польща).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО триватиме до 23 листопада
"Наукові розробки в поєднанні з економікою дадуть позитивні результати", - Олег Синютка
В області тривають роботи із нанесення дорожньої розмітки поблизу навчальних закладів
На Львівщині вже затвердили 13 місцевих бюджетів
За минулий рік в області зменшилась кількість дорожньо-транспортних пригод
Стартувала Рада регіонального розвитку області (+ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ)