k2FtbBdWr1

Акція «Подорожуй безпечно» – мешканцям області розкажуть про проблему торгівлі людьми

1

31 липня 2017 року у Львові в сквері «На валах» з 15.00 до 18.00 відбудеться Акція «ПОДОРОЖУЙ БЕЗПЕЧНО» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Метою Акції є привернення уваги державних інституцій та населення до проблеми торгівлі людьми.

Львів’янам та гостям міста будуть розповідати про безпечне працевлаштування, навчання, подорожі за кордон, можливості отримання допомоги в  складних життєвих ситуаціях.

Участь в Акції візьмуть представники Львівської обласної державної адміністрації, правоохоронних органів, Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області, Львівського обласного центру зайнятості, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій та інші суб’єкти Національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

Акція відбудеться в 11 обласних центрах України, де працюють громадські організації – члени Всеукраїнської коаліції неурядових організацій з протидії торгівлі людьми.

Організатори Акції –  Громадська організація “Центр “Жіночі перспективи” за підтримки та спільно із Департаментом соціального захисту населення ЛОДА, Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні, за фінансової підтримки Державного Департаменту США.

Довідково:

Оціночна кількість населення Львівської області, яка на момент проведення дослідження (квітень – червень 2017 року) працювала за кордоном – 60000 осіб; частка дорослого населення області, потенційно уразливого до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми – 28%. За даними Міжнародної організації з міграції з початку 2017 року  в Україна виявлено 639 осіб, які постраждали від торгівлі людьми.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: