k2FtbBdWr1

Актуальні питання аграрного розвитку області розглянули в межах зустрічі

IMG_14c9cb6e51ee59a424b258790cf02930_V_1562770975_613x459.75_3_0

10 липня за участі представників департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Всеукраїнської Аграрної Ради відбулась зустріч з аграрними підприємствами Львівщини.

В межах зустрічі порушили низку питань, які стосуються аграрного сектору. Серед них – зміни до чинного земельного законодавства, мотивування органів місцевого самоврядування та власників земельних часток паїв до здійснення функцій у сфері державної реєстрації, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки та способи захисту майнових прав, можливості інформаційно-правового забезпечення громадян.

Окрім того, розглянули питання оренди (суборенди) землі, консолідації зусиль у здійсненні заходів контролю за додержанням прав і свобод громадян, власників землі, децентралізації у сфері земельних відносин.

В межах дискусії обговорили законопроекти, що стосуються ринку землі в Україні. Учасники висловили бачення та надали пропозиції щодо майбутніх законопроектів, що стосуватимуться податкового зобов’язання аграріїв, захисту прав аграріїв від монополізації ринку добрив.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині сільгоспвиробники отримають часткову компенсацію за придбання техніки (+відео)
ПАТ «Львівгаз» нагадує: повірку лічильників слід проводити щоп'ять років
У Львівській ОДА напрацьовують Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік
Отримати 70 тисяч гривень без відсотків – пропозиція приваблива
Україна та Австрія продовжуватимуть співпрацю в економічній сфері на всіх рівнях – зустріч Президент...
Львівщина попрощалась із кулеметником 92-ї бригади Олегом Фоміном