k2FtbBdWr1

Актуальні питання вугільної галузі Львівщини розглянули в межах зустрічі з представниками профспілок

_1593690776_613x321.76141078838_3_0

Проблемні питання вугільної галузі області розглянули сьогодні, 2 липня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з керівниками профспілкових організацій вуглевидобувних підприємств Львівщини.

«Вуглевидобувна галузь для Львівщини є дуже важливою. Ми вкотре зустрічаємось, щоб не лише озвучити проблематику по конкретних підприємствах, але й проговорити, які питання ми реально можемо вирішити на рівні області, або ж ініціювати їх вирішення зі зверненням до центральних органів влади», – зазначив Андрій Годик.

Як наголосив перший заступник, Львівська ОДА регулярно звертається до Кабміну задля сприяння вирішення проблемних питань галузі.

Серед питань які потребують вирішення – стабільний ринок збуту вугілля, вчасні розрахунки за відвантажену продукцію, питання сплати ЄСВ підприємствами, модернізація та введення нових потужностей на шахтах.

Окремо зупинились на питанні пошуку подальших шляхів виведення шахти «Надія» із складної ситуації. Йдеться про виплату заборгованості із заробітної плати за лютий-травень. Підприємство не отримує бюджетного фінансування за програмою «Реструктуризація вугільної галузі».  Відтак, керівництво шахти має напрацювати шляхи стабілізації фінансової ситуації по підприємству та подальшу його діяльність. Натомість, Львівська ОДА запевнила у підтримці щодо відстоювання питань шахтарів, зокрема пропозицій законодавчих ініціатив.

Також в межах заходу присутні відзначили позитивні зміни у галузі упродовж останнього часу. Зазначимо, що у лютому борг із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становив 265 млн грн. На сьогодні, шахтарям ДП «Львівугілля» вже виплачена зарплата за травень.

Додамо, що наразі Кабінетом Міністрів розробляються нові стратегічні документи, які передбачатимуть реформування галузі та трансформацію в цілому вугільних регіонів України. Львівська ОДА подала свої пропозиції до цих документів. Зокрема, проектами передбачено і концептуальне вирішення проблемних питань розглянутих в межах заходу.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Турка-Східниця: в області тривають ремонтні роботи автомобільної дороги
У Новому Роздолі відбудуться громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу
В українській армії такої масштабної житлової програми ще ніхто не реалізовував – Президент про буді...
Глава держави: Не дозволимо Кремлю розпалити релігійну війну всередині України
На Жовківщині заклали фундамент під будівництво лабораторії молока
У день протидії торгівлі людьми відбулась акція на залізничному вокзалі