k2FtbBdWr1

Активна позиція безробітного допоможе швидше влитися у новий трудовий колектив

1

Цими днями у рамках низки тематичних заходів, що проводить служба зайнятості на території об’єднаних територіальних громад, фахівці Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦ зорганізували семінар з вивільненими працівниками внаслідок ліквідації Печихвостівського навчального закладу І-ІІ ступеня.

Під час відвертої бесіди зі спеціалістами СЗ освітяни дізналися про послуги держустанови та ознайомилися з переліком гарантій і компенсацій, на які можуть очікувати потенційні безробітні.

Наприклад, при розірванні трудового договору з працівником у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням штату, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний виплатити особі вихідну допомогу, у розмірі не меншому, ніж середній місячний заробіток. Ця норма поширюється на всі категорії працівників, в тому числі і на осіб пенсійного віку, незалежно від одержуваних ними соціальних виплат чи інших доходів.

При зверненні до служби зайнятості, вивільненому працівникові фахівці запропонують роботу в тій же чи іншій місцевості за його професією, спеціальністю, кваліфікацією, а при її відсутності – підбір здійснюватиметься з урахуванням індивідуальних побажань і суспільних потреб. При необхідності особуза її згодою можуть направити на навчання з подальшим гарантованим працевлаштуванням.

Під час діалогу фахівці служби зайнятості неодноразово наголошували: щоби період безробіття тривав недовго, потрібно з перших днів після звільнення активно шукати роботу, розглядати всі варіанти можливої перекваліфікації або її підвищення, вишкіл тощо. Лише активна позиція тимчасово непрацюючої особи допоможе їй якомога швидше влитися у новий трудовий колектив.

Вікторія Сав’як,

заступник директора

Кам’янка-Бузької районної філії

Львівського обласного центру зайнятості


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Інформація про стан ринку праці Кам’янка-Бузького району упродовж січня – листопада 2014 року
КИПИТЬ РОБОТА У КАМ’ЯНКА-БУЗЬКІЙ ФІЛІЇ ЛЬВІВСЬКОГО ОЦЗ
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПОСАДОВЦІВ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПЕРЕКОНАЛИ ПОДРУЖЖЯ РОЗПОЧАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ
КОКТЕЙЛЬ ЕМОЦІЙ ТА ТАЛАНТУ, СФОКУСОВАНИЙ У КАДРІ
Трудова міграція - пересування людей у пошуках роботи або кращої роботи
Інформація про виконання завдань Програми зайнятості та стан ринку праці  Кам’янка-Бузького району ...