k2FtbBdWr1

За два тижні роботи в зоні АТО колектив Львівського мобільного госпіталю надав допомогу 370 пораненим

__1424707172_279x181_3_0

За два тижні роботи в зоні АТО 66 мобільний госпіталь надав кваліфіковану та спеціалізовану медичну допомогу 370 переселенцям, які отримали кульові та осколкові поранення. По це розповів начальник Військово-медичного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда. Він зазначив, що військові медичні працівники в зоні проведення АТО надають допомогу всім пацієнтам без винятку.

«Для лікаря немає різниці кого лікувати: наших силовиків, цивільних мешканців, дітей, полонених – він має лікувати всіх без винятку. Звичайно, після надання медичної допомоги полоненим, вони підпадають під юрисдикцію компетентних органів», – повідомив начальник Центру.

Головний хірург Західного регіону полковник медичної служби Іван Богдан повідомив про те, що медичні бригади мобільного госпіталю можуть одночасно проводити до 10 оперативних втручань.

«Це доволі значний показник, адже необхідно мати повний комплект необхідного медичного обладнання та визначену кількість кваліфікованих медичних бригад», – наголосив він та додав, що якось львівські хірурги впродовж однієї доби прийняли 75 пацієнтів й провели 30 оперативних втручань.

Загалом такі штатні одиниці, як мобільні госпіталі, здатні за одну добу надати допомогу до 150 пацієнтам, адже у їхньому складі є хірурги, окулісти, ЛОРи, стоматологи, щелепно-лицьові хірурги, травматологи, гінекологи, урологи, терапевти.

Військові лікарі поінформували представників засобів масової інформації про етапи надання медичної допомоги в зоні проведення АТО, співпрацю з регіональними медичними закладами МОЗ України, налагодження системи санаторно-курортного оздоровлення військовослужбовців – учасників АТО в Західному регіоні.

Також було повідомлено, що львівському мобільному госпіталю в зоні АТО бракує повнопривідного реанімобіля, автономних апаратів штучної вентиляції легень, моніторів стану пацієнтів, каталок для лежачих пацієнтів.

«Хочу наголосити, що госпіталь укомплектований на сто відсотків усім необхідним, однак є речі, які не передбачені штатним розписом – одноразовий посуд, одноразові комплекти постільної білизни, засоби особистої гігієни тощо. Як показує досвід, у польових умовах набагато ефективніше використовувати інструмент або засіб із позначкою «одноразовий», – зазначив полковник медичної служби Іван Гайда.

Прес-служба Міністерства оборони


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартував фестиваль хорватської культури
На Львівщині відбудеться Всеукраїнський семінар "Український кордон – 2018"
У Львівській ОДА відбувся семінар щодо закупівель в електронній системі «Prozorro»
«Завдання децентралізації - забезпечити ефективний місцевий регіональний розвиток», - В’ячеслав Него...
Понад 220 нових пішохідних переходів з’являться на Львівщині у наступному році, - Роман Кокотайло
У травні розпочнуться Дні «Дня» у Львові