k2FtbBdWr1

Активну молодь вчили генерувати та втілювати бізнес-ідеї

1

Нещодавно у Львові завершився тренінг “Марафон ідей” для молоді віком із 15 до 23 років. Цей захід мав на меті навчити активних молодих людей генерувати цікаві ідеї та втілювати їх у життя. Про це повідомила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Марія Вагіла.

За її словами, марафон відбувався у три етапи: мотиваційний, генерації ідей та практичний.

Зокрема, під час мотиваційного етапу учасникам продемонстрували, як у розважальний спосіб розвивати свої комунікативні навички. Своїм досвідом із втілення успішних проектів з ними поділився інвестор та бізнес-тренер Ростислав Романів. На наступному етапі кожен учасник генерував якомога більше ідей та ділився ними із колегами. Його модератором стала тренер із розвитку особистості Люба Журко.

Насамкінець молоді люди взяли участь у розважальній сесії “Не будь динозавром, або оригінальність крутить світ” від Львівського обласного молодіжного центру.

Учасники також випробували гру “Ресурси-можливості”, яку розробили спеціально для цього марафону. І вже найближчим часом її запропонують широкому колу молоді для цікавого та змістовного проведення дозвілля.

Варто зазначити, що організаторами заходу стали Львівський обласний молодіжний центр у співпраці з департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, за підтримки волонтерів з громадських організацій “Львівський молодіжний клуб”, “За європейський Львів” та Корпус Миру США в Україні.

За словами організаторів, вже у найближчий час планується ще ряд цікавих заходів для молоді.

Всі новини Львівського обласного молодіжного центру тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: