k2FtbBdWr1

Андрій Вашківський провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

вашківський

6 липня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання  районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засідання було запрошено 4 роботодавців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території міста Кам”янка-Бузька, 1 з них не прибув на засідання. Члени комісії вислухали кожного з підприємців і в результаті проведеної роз”яснювальної роботи чотири особи працевлаштовано.

Підсумовуючи засідання, Андрій Станіславович зазначив: «Від того, які вживаються у районі заходи щодо легалізації зайнятості населення та виявлення фактів неналежного оформлення трудових відносин, залежить стан наповнення бюджетів. Також для забезпечення соціальних гарантій щодо отримання у майбутньому пенсій необхідно продовжити роботу з населенням щодо недопущення отримання заробітної плати в «конвертах». Про це необхідно говорити людям під час зустрічей, писати у районній газеті «Життя і слово», на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. Бо від організації роботи в цьому напрямку залежить добробут  жителів Кам”янеччини, їх соціальний захист».

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Головне завдання – забезпечити питною водою мешканців міста Кам’янка-Бузька
Президент доручив головам РДА взяти під особистий контроль питання працевлаштування демобілізованих ...
ЛОДА визнала створення 5-ти територіальних громад відповідними Конституції та законам України
Амбітний проект «Ідея змінює країну» об’єднав молодих активістів Львівщини
Рівень підготовки Львівщини до опалювального сезону – понад 30%
Завершується ефективна реновація міської школи