k2FtbBdWr1

Андрій Вашківський зустрівся з головою Кам’янка-Бузької районної асоціації інвалідів Богданом Шевчуком

IMG_20190813_143606

13 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів зустріч з головою Кам’янка-Бузької районної асоціації інвалідів Богданом Шевчуком.

Богдан Шевчук розповів про напрямки роботи асоціації, джерела фінансування, співпрацю з органами місцевого самоврядування тощо. На даний час асоціація спільно з сектором молоді та спорту райдержадміністрації працює над підготовкою до Спортивних Ігор Кам’янка-Бузького району серед людей з інвалідністю 2019 року, які відбудуться у суботу, 17 серпня. Мета такого заходу активізувати фізкультурно-спортивну роботу в осередках фізкультури і спорту на місцях, пропаганда та розвиток видів спорту не лише серед людей з інвалідністю, а й серед всіх мешканців Кам’янеччини.

Під час зустрічі обговорили ключові проблемні питання. Кам’янка-Бузька асоціація потребує оргтехніку, новий спортивний інвентар для проведення спартакіади. Також розглянули питання залучення допомоги від благодійних фондів, щодо запровадження Уповноваженого з прав людей з інвалідністю при райдержадміністрації, сприяння в організації культурно-просвітницьких поїздок для людей з інвалідністю, а також щодо зустрічі з підприємцями району щодо можливості працевлаштування осіб з інвалідністю для віддаленої роботи.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: