k2FtbBdWr1

АПК Жидачівщини – серед лідерів за обсягами виробництва в області, – підсумки 2016 року

1

Основу сільськогосподарського виробництва району складають 94 агроформування, з них – 61 діюче фермерське господарство, 33 сільськогосподарських підприємств та понад 22 тис індивідуальних підсобних господарств.

Про це під час свого публічного звіту перед громадою сьогодні, 6 лютого, розповів в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин.

За його словами, у 2016 році в районі зберігалася позитивна динаміка нарощення виробництва валової агропродукції, що призвело до її зростання на 10,3%. Зокрема, відбулося збільшення обсягів виробництва продукції рослинництва на 16,2%.

“Посівна площа сільськогосподарських культур у 2016 році становила 40,1 тис га, що на 1,3 тис га більше, ніж було у 2015 році. Рівень використання ріллі складає 100%”,  – розповів очільник РДА.

У 2016 році в районі зібрали 88 тис тонн зерна, 67,6 тис тонн картоплі, 13,6 тис тонн овочів, 9,1 тис тонн плодів і ягід, виробили 14,7 тис тонн м’яса, 28,5 тис тонн молока, 29,6 млн шт яєць.

Окрім того, досягли значного збільшення обсягів виробництва олійних культур – на 26,2%, овочів – на 6,3%, картоплі – на 8,3%, плодів і ягід – у 4,2 рази.

Василь Татарин, говорячи про пріоритетні завдання на 2017 рік, зауважив, що в планах району – будівництво фруктосховища на 3 тис тонн в с. Вербиця, створення молочарських кооперетивів у рамках реалізації українсько-канадського проекту  в с. Іванівцях та с. Бережниця. А також –  вирощування ягід лохини на площі 6 га в с. Чертіж, реалізація “Програми розвитку молочного продуктового підкомплексу Ходорівської об’єднаної територіальної громади”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються, виходячи з індивідуальних особливостей ...
Президент доручив головам РДА взяти під особистий контроль питання працевлаштування демобілізованих ...
На базі Львівської національної академії мистецтв стартували безкоштовні Літні образотворчі студії
Для майбутнього військового ліцею в Червонограді виділили приміщення
Використання коштів субвенцій з державного бюджету на контролі в РДА
Андрій Вашківський відвідав села Матяші та Маїки