k2FtbBdWr1

Артисти Луганської філармонії виступили із концертом у Бродах

1

У суботу, 15 жовтня, у Народному домі м. Броди із концертною програмою виступили артисти молодого колективу Луганської обласної філармонії –  ансамблю пісні і танцю “Радани”. У рамках культурного обміну колектив презентував глядачам програму  “З Батьківщиною в серці”.

У рамках мистецької програми ансамбль пісні і танцю “Радани” презентував глядачам народні  пісні, танці та твори сучасних молодих композиторів. Також свою майстерність продемонстрували артисти інструментального оркестру ансамблю.

“Сьогодні ми вкотре переконалися, яким багатим на традиції є наш український народ, – наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. – Цей культурний обмін між областями є надзвичайно важливий, оскільки наші мешканці мають змогу познайомитися із мистецькими традиціями інших регіонів держави. Особливо цінним він є зараз, коли у такий не легкий для України час ми ще більше повинні гордитися українськими традиціями та шанувати їх”.

До слова, колектив презентував свою мистецьку програму і у Червонограді, 14 жовтня, у День захисника України.

Зазначимо, колектив Луганської обласної філармонії –  ансамбль пісні і танцю “Радани” відвідує Львівщину з концертом  у межах культурного обміну між областями.

Нагадаємо, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Луганська обласна військово-цивільна адміністрація 29 липня цього року підписали Угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво http://loda.gov.ua/news?id=22565


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Особистий прийом громадян
Діти правоохоронців, котрі несуть службу в зоні АТО, відвідали Львівську "Веселку"
24 квітня 2015 року у сесійному залі Кам'янка-Бузької райдержадміністрації відбудеться двадцять дев'...
Мобілізований, який вчинив самогубство у Львові, був родом із Вінниччини
Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак вручив державні нагороди військовим медика...
Підпал сухої трави - це злочин проти неміцного світу природи