k2FtbBdWr1

Без громадських слухань вирішити проблему з львівським сміттям – нереально, – Олег Синютка

1

«Важливо припинити витрачати сили і кошти на політичний піар навколо львівського сміття. Львів має 700 млн гривень на рахунках. Ці кошти мають бути використані, аби вирішити проблему мешканців міста», – на цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Львова.

«Якщо ми сьогодні справді прагнемо корисних якісних рішень для справді європейської львівської громади, то мусимо прибрати політику», – підкреслив Геннадій Зубко.

Він наголосив, що органи місцевого самоврядування Львова мають виконувати покладені на них повноваження. «Важлива умова – налагодження прямої комунікації міського голови Львова із головами інших міст Львівщини у вирішенні проблеми. Держава не буде тиснути на органи місцевого самоврядування. Тільки відверте спілкування може наблизити до вирішення проблеми», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка додав, що без громадських слухань вирішити проблему з львівським сміттям – нереально. «Треба їхати до людей, брати участь у громадських слуханнях, вислуховувати незадоволення мешканців, переконувати їх і виконувати ту роботу, яку повинна виконувати влада», – підкреслив очільник області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській області продовжується тенденція до зменшення продажу світлих нафтопродуктів
МОЗ визначило ціни для препаратів за програмою «Доступні ліки»
«Відсьогодні ви відповідаєте за Українську державу», - Олег Синютка під час складання присяги новими...
Відбулася обласна ZOOM-конференція з головами районних державних адміністрацій та головами міст обла...
Збірна веслувальників Львівщини у трійці лідерів національного чемпіонату
Освітян Львівщини відзначили державними нагородами з нагоди професійного свята