k2FtbBdWr1

Безпека дітей в умовах коронавірусної пандемії – у центрі Координаційної ради ОДА

_1585321652_613x321.825_3_0

27 березня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області.

Засідання відкрив заступник голови облдержадміністрації, голова Координаційної ради Юрій Холод, який зазначив, що органи виконавчої влади мають дбати про безпеку і здоров’я дітей, а особливо в період надзвичайної ситуації.

Окрім того, він наголосив,  що в умовах вимушеної самоізоляції підвищується ризик неналежного виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, наркотичних засобів, домашнього насильства, а також жорстокого поводження з неповнолітніми.

Про забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів відповідно до листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 20.03.2020 року № 15/3-07/557, листів Міністерства соціальної політики України від 26.03.2020 року № 4245/0/2-20/37 «Про забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів» та «Про заходи з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції підопічних/вихованців закладів соціального захисту»  доповів начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

Начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у Львівській області Віктор Новачук наголосив на важливості відпрацювання спільних дій та комунікації в умовах карантину під час відвідування дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання напрацювали та передали пропозиції щодо забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: