k2FtbBdWr1

Безпека маленьких пішоходів

діти на дорозі 2

Діти – це особлива категорія пішоходів і пасажирів, яких потрібно навчати правилам поведінки на дорозі, використовуючи різні форми та методи.Виховувати правосвідомість і прививати розуміння власної безпеки потрібно ще змалечку.З цією метою у Добротвірському ДНЗ№2 «Джерельце» (завідувач Овчаренко Л.) вихователем-методистом  Давидович З.М. було складено План заходів, згідно якого проводилися найрізноманітніші свята, розваги, ігри, заняття щодо безпечного поводження дітей на дорозі, а згодом проведено семінар для педагогічних працівників закладу на цю  тему. Так, протягом місячника діти малювали малюнки, брали участь у тематичних заняттях, були задіяні у різних видах ігрової та пізнавальної діяльності, присвяченій даній темі. Проте, найяскравішими стали звичайно ж святково-розважальні заходи.

09 вересня 2015 року було проведено батьківські збори з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Було перевірено знання батьками схем безпечних маршрутів у напрямку з дому до садочка та навпаки

Протягом вересня вчителем-логопедом Голубєвою Ю.В., практичним психологом Красновою, методистом Давидович З.М. проводилися виховні години, бесіди та консультації. Вихователями Шелег А.В., Лотоцькою Н.І. та Грицуною М.Я. організовано спецвипуск газети «Безпека дорожнього руху». В усіх вікових групах оформлено книжкові виставки «Правила маленького пішохода», поновлено куточки безпеки, проведено конкурс на  кращій малюнок з тематики «Увага! Дорога!».

Щоп’ятниці вихователями всіх груп проводилися навчальні екскурсії «Безпечний шлях додому» з метою вивчення дітьми схем безпечних маршрутів.

Вихователями Турак Л.М. і Дністрянською Л.А. було проведено театралізоване дійство для дітей молодшого дошкільного віку «Як Зайчик опинився у Айболитя».

Музичними керівниками Гарасевич Г.Й. і Андрєєвою В.В. проведено Музичні розваги: «Азбука вулиць та доріг», «Школа пішохода», «Котик, зайчик і трамвайчик», «Пригоди в автомобільному містечку».

Завдяки проведеній роботі, маленькі пішоходи усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорозі, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їхнє життя і здоров’я.

діти на дорозі 1

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: